Jesteś tutaj: Start / Wspomnienia...

Wspomnienia...

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - 63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Uwaga Uwaga! Z przyczyn organizacyjnych eliminacje miejskie zostają przesunięte na 13 marca (wtorek) na godzinę 15:00! Przepraszamy za utrudnienia i do zobaczenia!

 

 

14 marca 2018
Czytaj więcej o: 63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Zagłosuj na Gminę Solec Kujawski

Wyruszyła kampania społeczna "Rodzice i dzieci - Powietrze bez śmieci", której organizatorem jest PGNiG. Kampania ma na celu informować i edukować na temat zagrożeń związanych ze smogiem. Działania edukacyjne skierowane są do lokalnych społeczności oraz najmłodszych uczniów szkół podstawowych. Organizator zachęca do głosowania na wybrane lokalizacje, gdyż wygraną jest Naukowa Stacja Zabaw! Lokalizacją która stara się o pozyskanie takiej stacji w naszej gminie jest Skwer gen. Hedy - Szarego, przy ul. Toruńskiej 8. W kampanii udział bierze 164 gmin z całej Polski. Zachęcamy do regularnego oddawania głosów (1 głos dziennie).

https://www.powietrzebezsmieci.pl/ - kliknij tu i zagłosuj!

26 stycznia 2018
Przejdź do - Marek Piekarczyk

Marek Piekarczyk

 

8 marca 2018
Przejdź do - Smerfna wioska

Smerfna wioska

 

12 lutego 2018
Przejdź do - Młodzi dla Seniorów

Młodzi dla Seniorów

W dniu 18 stycznia 2018 r. w Soleckim Centrum Kultury odbędą się zajęcia dla seniorów w ramach projektu SINDI programu Erasmus+. Realizację projektu prowadzi Fundacja Bądź Aktywny z Piotrkowa Trybunalskiego. Projekt skupia się na edukacji włączającej, wspieraniu równości i przeciwdziałaniu dyskryminacji ze względu na wiek. Prowadzone będą zajęcia w zakresie obsługi nowoczesnych technologii. Młodzi wolontariusze będą uczyli seniorów obsługi telefonów komórkowych i smartfonów.

Zdjęcie użytkownika Soleckie Centrum Kultury.
18 stycznia 2018